Úvod O firmě


O firmě

centrála společnosti s výrobním závodemNaše společnost JIS byla založena v roce 1991. Zabýváme se výhradně výrobou a montáží plastových oken, dveří, výkladů i zimních zahrad. Díky důrazu kladenému na nejvyšší kvalitu našich výrobků i služeb, dlouholetým zkušenostem a neustálému rozvoji jsme se stali spolehlivým partnerem pro tisíce spokojených zákazníků nejen v České republice, ale i v zahraničí.


Lidé

Náš profesionální tým Vám pomůže najít takové řešení, které nejlépe uspokojí Vaše konkrétní potřeby. V obchodní kanceláři nebo přímo v místě realizace zakázky s Vámi budeme rádi konzultovat veškeré detaily spojené s jejím návrhem i technickým provedením. Prověřené montážní čety s průběžně školenými pracovníky namontují v souladu s přísnými směrnicemi okna a dveře a kvalitně provedou i veškeré práce spojené s jejich dodávkou.


Výroba

Platová okna a dveře pro Vás vyrábíme s pomocí nejmodernější německé technologie v hale o ploše 1000 m², přímo v centrále firmy ve Zbuzanech. V případě Vašeho zájmu Vás srdečně zveme na prohlídku.

>> jak pro Vás okna vyrábíme se můžete podívat zde <<


Kvalita

Naše jednoznačné zaměření na kvalitu výrobků a služeb vyústilo v certifikaci systému řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001. Také díky dodržování tohoto systému Vám můžeme nabídnout trvale vysoký standard kvality, který od nás právem očekáváte.

certifikát systému managementu kvality ISO 9001:2009


Máte dotaz? Napište nám!

O firmě

Akční nabídka

DODATEČNÁ SLEVA ZA RYCHLÉ OBJEDNÁNÍ! TROJSKLO BEZ PŘÍPLATKU! = až o 40% lepší tepelná izolace proti dvojsklu

archiv »

Novinky

Výroba hliníkových oken

21.03.2013
Výroba hliníkových oken

Naše firma zahájila výrobu otvorových výplní z renomovaného německého systému Heroal nejvyšší kvalitativní třídy.


číst dále »

Nové předváděcí centrum JIS v Praze 5

10.09.2012
Nové předváděcí centrum JIS v Praze 5

Otevřeli jsme pro Vás předváděcí centrum s nejkomplexnější nabídkou typů otvorových výplní na největší výstavní ploše v Praze!

Přijďte se na vlastní oči přescědčit o šíři sortimentu a kvalitě našich výrobků.


číst dále »

Nový showroom JIS v Plzni

26.04.2012
Nový showroom JIS v Plzni

V Plzni jsme se přesunuli do nové moderní obchodní kanceláře na Slovanské třídě č. 39, kde je k vidění kompletní výrobní sortiment naší firmy. Tak neváhejte a přijďte se podívat, těšíme se na Vás!


číst dále »